درباره ی ما:

زومکو :

یک سایت فروشگاه اینترنتی است که تمامی کسب و کار های اینترنتی یا آنلاین شاپ ها از صنایع دستی بزرگ تا کارگاه های خانگی صنایع دستی، از فروشگاه های بزرگ داخل شهر تا صاحبان کسب و کار های آنلاین که تنها فروش اینترنتی دارند را در بر میگیرد.

 اینجا بستر کسب‌ و‌ کارهای کوچک و بزرگ است و صاحبان کسب و کار ها و آنلاین شاپ ها بیشتر دیده می‌شوند و مشتریان خود را می‌یابند، فروشگاه خود را توسعه می دهند و محصولات خود را بفروش میرسانند.

هدف زومکو:

هدف ما توسعه و کمک به شما فروشندگان عزیز و خریداران گرامی است که با اطمینان کامل محصولات خود را خریداری کنید و یا به فروش برسانید.

خریداران از تخفیفات فروشگاه ها باخبر بشوند و بتوانند بهترین محصول را با کمترین قیمت خریداری کنند.

صاحبان کسب و کارها و فروشگاه ها هم میتوانند با کمترین کارمزد پرداختی محصولات خود را با درگاه پرداخت ایمن به مشتریان واقعی خود بفروشند و اعتماد و رضایت مشتری های خود جلب کنند.

اگر فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام دارید و اگه حتی هنوز فروش اینترنتی خودتان را شروع نکردین همین الان و کاملاً رایگان با کلیک روی لینک زیر فروشگاه خودتان را ثبت کنید و از مزایای سایت ما بهره مند بشید.

ثبت نام فروشندگان

تاسیس:

سایت زومکو در تیر ماه سال 1400 در استارتاپی در شهر اصفهان توسط ما (اعضای اصلی تیم) ساخته شد.

زومکو با تلاش فراوان تیم خود، در اخذ مجوز های بسیار مهم به سرعت اقدام کرده و در کمتر از 1 سال شروع فعالیت اینترنتی خود توانسته است مجوزهای مهم و ضروری را دریافت کند شما میتوانید در صفحه اصلی سایت این مجوزها را استعلام بگیرید.
سایت زومکو

افراد زومکو :

تیم زومکو  دارای افراد متخصص و با استعداد، خلاق و از همه مهمتر جوان و پویا شامل برنامه نویسان، حسابداران، طراح، کسانی که در کسب و کار اینترنتی خبره شده اند و به این کار تسلط کامل دارند که همیشه برای بهتر شدن کسب و کار شما تلاش میکنند و دائم درحال توسعه و ایده پردازی برای خلق کردن روش های جدید و بروز مارکتینگ هستند و به صورت رایگان و 24 ساعته فروشندگان و بازاریاب های عزیزمان را مشاوه می دهند تا بتوانند کسب و کاری پر سود را برای مردم فراهم کنند.

kasbokar
enamad

مجوزها:

حسین کلهر

مدیر فروشگاه و برنامه نویس ارشد

مهدی عالی پور

پشتیبانی و برنامه نویس

الهام فرامرزی

حسابدار ارشد

مینا حسن زاده

طراح